párové focení

Párové focení berte jako procházku a společný zážitek. Hlavně žádný stres. :)

Půjdeme se projít, popovídáme si a u toho něco nafotíme. Nebo k vám ráda přijedu na návštěvu a budete si moct užívat domácího prostředí.

Z fotek pak můžete vybrat ty vaše srdcovky, nebo to můžete nechat na mně a já vám rovnou pošlu sadu upravených fotek v barevné i černobílé variantě. Pokud byste fotek chtěli z focení víc, než je v základním balíčku, není problém, každá další fotka je za 150 Kč/kus.

Focení trvá cca půl hodinky až hodinku.

3500 Kč / 15-30 upravených fotek

rodinné focení

Rodinné focení trvá většinou půl hodiny až hodinu, hodně záleží na rozpoložení všech zúčastněných. :)

Užijeme si společné chvilky třeba při procházce, nebo někde rozložíme deku a budeme mít takový malý piknik. Dětem klidně vezměte i oblíbené hračky, určitě to ocení a bude je jednodušší je případně rozptýlit. :) Ráda přijedu i za vámi domů a zachytím vaši domácí pohodu.

Z fotek pak můžete vybrat ty vaše srdcovky, nebo to můžete nechat na mně a já vám rovnou pošlu sadu upravených fotek v barevné i černobílé variantě.

Pokud byste fotek chtěli z focení víc, není problém, fotky navíc jsou za 150 Kč/kus.

4000 Kč / 20-35 upravených fotek

svatební focení

Každá svatba je trochu jiná a tak je lepší se domluvit individuálně. Pro ceník svatebního focení mě tedy prosím kontaktujte. :)

Alespoň orientačně – svatby v sezóně v sobotní termíny fotím od 19tis., cenovou nabídku pro svatbu mimo sezónu či v týdnu vám vytvořím na míru.