Jsem hlavně svatební a rodinná fotografka, ale ráda fotím i páry nebo různé akce. Původně jsem sice začínala focením individuálních portrétů, ale nakonec jsem se našla na svatbách, při rodinném focení, při focení těhotenských fotek nebo jen tak párovek. Moc mě baví ta energie mezi vámi, která stojí za to zachytit a uchovat tak ten pocit a vzpomínky do budoucna.

Když fotím, snažím se být nenápadná a zachycovat spíš přirozené momenty. Ale nemusíte mít strach, ráda vás navedu a trochu “zorganizuju”, když bude potřeba. U focení se není vůbec čeho bát – často ke mně chodí třeba páry, kdy se mužská polovička nechce moc fotit, ale je to nakonec spíš sranda, takže si to užijí úplně všichni. :) A fakt nekecám! Přečtěte si hodnocení u mě na FB.

Kromě focení miluju jazyky (hlavně angličtinu, rozumím/trochu se domluvím francouzsky, a teď se učím neměcky a španělsky), čtení, jógu, rostliny a taky výletování s manželem a kamarády.

Působím na jižní Moravě – bydlím kousek od Hustopečí, ale nemám to daleko do Brna ani do Břeclavi. Nicméně na svatby jezdím různě po celé ČR i po světe, takže mi klidně napište. :)

Těším se, co spolu vytvoříme! <3


– Magda 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for magdablaha is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot