• All
  • cestování
  • svatby
  • Tipy a triky
Hrozně ráda výletuju všude po ČR (obzvlášť tam, kde jsou lesy, který nám tady na jihu Moravy dost schází), ale moji domovinu miluju. A tak jsem chtěla sepsat a vytvořit mapu zajímavých míst pro lidi, kteří se sem chystají a hledají, kam se vydat, aby to měli trošku jednodušší. :)
Vím, že občas nevěsty při přípravách tápou (přece jen je to vaše první svatba, že :)) a hledají inspiraci, kde se dá. Tak jsem se rozhodla oslovit holky, které už svůj svatební den absolvovaly a jsou o něco “chytřejší” a o své tipy a postřehy se s vámi rády podělí. :)

Někdy je to všechno jedna taková náhoda. Jako třeba to, jak jsem poprvé fotila svatbu v Němčičkách, kde teď bydlím, a mohla jít poprvé na svatbu pěšky. Cesta Danči a Romana ke mně jako jejich fotografce vedla přes doporučení z Ostravy a pak přes Prahu, načež zjistila, že bydlím asi 10min pěšky od Vinařského dvora J. Stávek, kde se jejich svatba měla konat, což nás dost pobavilo. :)

Svateb už jsem absolvovala spoustu, ale tahle byla ve všem úplně jiná - zažila jsem si ji z druhé strany a řeknu vám, že to byla jízda! Holky, co se teprve vdávat budete - máte se fakt na co těšit. A teď si můžete přečíst třeba o tom, jak jsme s Lukášem náš svatební den prožili, jak probíhal, a co bychom třeba zpětně udělali jinak.