ČASTÉ DOTAZY

Co si mám vzít na sebe?

Nejdůležitější pro mě je, aby se vám oblečení líbilo a cítili jste se v něm dobře. Určitě ale doporučuji se držet tlumenějších barev a volit oblečení bez velkých log či divokých vzorů. Pokud si nebudete jistí či se nebudete moct rozhodnout, klidně přivezte víc kousků a ráda vám pomůžu s výběrem přímo na místě.

Pro inspiraci můžete kouknout sem:

jarní a letní focení

podzimní focení

A co vizáž?

Jelikož mám nejradši přirozené fotky, bez zbytečných retuší a make-upu, vizáž nezajišťuji. :)

Kde všude fotíš?

Bydlím, a tedy i fotím, na jižní Moravě – okolí Hustopeč, Židlochovic, Brna. Mám ale auto, takže pro mě není problém se vydat i kamkoli dál – na svatby jezdím běžně po celé republice. Pokud byste měli zájem o focení někde dál, prosím, napište mi, a domluvíme se na variantě dopravy, která bude vyhovovat oběma stranám – můžeme se třeba potkat na půli cesty. Cestování a poznávání nových míst a lidí mám moc ráda! :)

Kolik fotek dostanu?

Balíčky mám stavěné pro 15+ fotek – když už se jdete fotit, tak stojí za to, abyste těch fotek měli víc a tvořily určitý příběh. :)

Co se týče svatby, tam žádný limit počtu fotek nemám. Předám vám všechny fotky, které nafotím, a to upravené. Jejich počet bude záviset tedy hlavně na tom, co všechno se bude na svatbě dít, kolik bude lidí, jak dlouho budu fotit.. :)

Dostanu i neupravené fotky?

Bohužel ne, neupravené fotky si nechávám pro sebe. Je to jen polotovar, který nemá spatřit světlo světa. :)

Kde si nechat fotky vytisknout?

Já tisk nezajišťuji, ale můžu doporučit služby Kvalitní fotky, Dastax nebo Laab. :)