OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

 

VÝBĚR A ÚPRAVA FOTEK

 

Výběr fotek provádíte sami, nebo ho můžete nechat na mě. Pokud si chcete vybrat sami, do týdne od focení zasílám odkaz k výběru nejzdařilejších fotek a vy mi pak pošlete seznam fotek, které se vám líbí, k úpravě. Upravuji vždy barvy, ořez, lehké retuše – pokud máte např. nějaký pupínek či škrábanec, modřinu. Nejlépe mě na ně upozorněte hned v den focení, někdy je těžké na fotce rozeznat pupínek od znaménka apod. Vrásky ani figuru neretušuji. :)

 

DODACÍ LHŮTY A DODÁNÍ FOTEK

 

Fotky se snažím dodat co nejdříve, nejpozději do 2 týdnů. Pokud je potřebujete dřív, dejte prosím vědět. :) Fotky zasílám přes úschovnu ve formátu .zip.

 

REKLAMACE

 

Fotka je hodně osobní a subjektivní, a doufám, že jste si mě vybrali právě díky tomu, že se vám můj pohled na fotky líbí. A proto reklamace co se týče barevnosti či kompozice nepřijímám. Může se stát, že ale třeba některou fotku zapomenu, nebo omylem upravím jinou, a to samozřejmě ráda co nejdříve napravím. :)

 

RAW ani neupravené fotky neposkytuji.

 

Tisk fotek neposkytuji – potřeby každého jsou natolik individuální, že není v mých silách zajišťovat i tisk. Ráda vám ale doporučím služby, které sama využívám. :)